5.06 godzina 21:40 im niżej Słońce było pod horyzontem tym lepiej było widać kontury RTCN i klasztoru na Świętym Krzyżu.
Panorama z opisem
11.06 21:10 warunki gorsze niż 5.06 ale światła na wieży klasztornej i przed klasztorem się załapały.
gezeb
Agregator dalekich obserwacji z Podkarpacia; kontakt: kolbuszowa.tatry(małpa)gmail.com
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nocne DO. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nocne DO. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 6 czerwca 2016
środa, 28 października 2015
Nocne Tatry i Bieszczady z Liwocza
Trochę po północy (wcześniej były chyba lepsze warunki bo Księżyc niżej i wiatr mniejszy). Przez kilka kolejnych dni meteo i pełnia nastrajają optymistycznie więc wystawiać aparaty za okna dobrze przywiązując i palić matrycę:-)
gezeb
gezeb
wtorek, 28 lipca 2015
Nocne Tatry z Bierówki i Kołaczyc
Troche późno - około północy-bo już Księżyc był za nisko ( wcześniej na kamerze z Liwocza była lepsza widoczność ) .
Bierówka 49.776039, 21.602224
Z Kołaczyc 49.822822, 21.441174
Trzeba próbować w kolejnych dniach bo łysy rośnie , oby pogoda dopisała
gezeb
Bierówka 49.776039, 21.602224
Z Kołaczyc 49.822822, 21.441174
Trzeba próbować w kolejnych dniach bo łysy rośnie , oby pogoda dopisała
gezeb
czwartek, 8 stycznia 2015
Tatry w świetle Księżyca
07.01.2015 4:45 mimo szybko nadciągających z zachodu chmur udało się wczorajszej nocy złapać Tatry z Dziołu nad Sowiną ( 49.841822 21.472105 ) , Tatry Zachodnie niestety utonęły we mgle ale bliższe Wysokie nawet trochę śniegu pokazały . Oczywiście złapała się też lampa na Liwoczu która nocą skutecznie uniemożliwia podgląd z kamery na wschód - brzyska.pl .
gezeb
gezeb
Subskrybuj:
Posty (Atom)









